Skuteczne sposoby na szczupłą sylwetkę bez wyrzeczeń

Obecnie jest wiele sposobów na szczupłą sylwetkę, ale niektóre z nich są drastyczne, ponieważ wiążą się z przestrzeganiem drakońskiej diety prowadzącej do wyniszczenia organizmu. Nadmierne wycieńczające ćwiczenia na siłowni bez uwzględnienia swoich możliwości nie spowodują osiągnięcia pięknej figury. Odpowiedni zestaw ćwiczeń powinien zlecić trener, który posiada stosowną wiedzę. Warto połączyć prawidłowe odżywianie ze znormalizowaną aktywnością fizyczną oraz kompleksowym programem odchudzającym. W przeciwieństwie do diet dających krótkotrwały efekt, złożone programy pozwalają zidentyfikować i wyeliminować przyczyny nadwagi, bezpiecznie pozbyć się zbędnych kilogramów i utrwalić wynik. Przykładem modelowania sylwetki z usuwaniem nadmiernej tkanki tłuszczowej jest technologia ONDA Deka, wykorzystująca mikrofale Coolwaves. Proces odchudzania jest wygodny, bezpieczny i skuteczny.

Jak pomaga schudnąć ONDA Deka?

To innowacyjny system mikrofalowy do modelowania konturów ciała i redukcji miejscowych objętości tłuszczu. Unikalne mikrofale Coolwaves wnikają w skórę przez górne warstwy, nie powodując ich przegrzania, ale koncentrują energię na podskórnej tkance tłuszczowej, niszcząc błonę lipocytów. W przeciwieństwie do innych technik do modelowania ciała, ONDA wykorzystuje mikrofale o częstotliwości, która jest preferencyjnie absorbowana przez cząsteczki tłuszczu w komórkach podskórnych, a nie w zewnętrznych warstwach skóry, energia trafia prosto do celu, podczas gdy Coolwaves zwracają mikrofale nie rozpraszają się w ciele, to znaczy nie wpływają na narządy. Energia Coolwaves ma na celu zniszczenie komórek tłuszczowych

Wskazania do wykonania ONDA Deka

Odchudzanie z systemem ONDA Deka jest idealne, jeśli istnieją obszary miejscowych złogów tłuszczu, których nie można usunąć odpowiednim odżywianiem i uprawianiem sportu. Również w przypadku cellulitu i wiotkości skóry po przebytym odchudzaniu. Osoby, które borykają się z utratą jędrności skóry oraz kobiety, które chcą poprawić wygląd swojego brzucha po ciąży mogą skorzystać z tego zabiegu. Wystarczy kilka zabiegów, aby skutecznie zredukować złogi tłuszczu w obszarach takich jak: brzuch, plecy, ręce i nogi.

Efekt działania zabiegu ONDA Deka

Mikrofale Coolwaves wzmacniają proces metaboliczny. Wynik jest zauważalny już po pierwszym zabiegu. Wspomaga zwiększoną produkcję naturalnego kolagenu. Redukując włókna kolagenowe skóry właściwej napina i wygładza tkanki, eliminuje zwiotczenie skóry. Zasada działania ONDA Deka polega na tym, że mikrofale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości nagrzewają tkankę tłuszczową w danym obszarze, co prowadzi do zniszczenia komórek tłuszczowych i zmniejszenia złogów tłuszczu.
W wyniku zabiegów ONDA możliwe jest osiągnięcie następujących efektów:

– Korekta zlokalizowanych złogów tłuszczu (np. brzuch, boki, fałdki na plecach). W wyniku działania ukierunkowanego na odkładanie się tłuszczu następuje zniszczenie błony komórek tłuszczowych. Następuje wyszczuplenia ciała.
– Usuwanie cellulitu na wszystkich etapach. Nawet w późniejszych stadiach.
Napinanie skóry. Mikrofale elektromagnetyczne wspomagają kompresję, napinając skórę w danym obszarze.

Przeciętny cykl terapeutyczny składa się z 4 do 6 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Zabieg trwa przeciętnie od 30 do 60 minut. Efekt utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej jest szybko widoczny bez wyrzeczeń.

 


Sprawdź ofertę partnera serwisu: Fast Meal


 

Related Posts

© 2024 Magazyn BELL ANNA - WordPress Theme by WPEnjoy