Poznaj zalety żelu wybielającego!

Choć wybielanie zębów nie jest nowum, to dopiero od kilkunastu lat mamy możliwość wybielania zębów we własnych domach. Producenci postawili na różnorodność więc w ostatnim czasie pojawiło się wiele produktów które różnią się sposobem używania oraz szybkością pojawiających się rezultatów. Oczywiście nie należy zapominać, że wybielanie zębów jest procesem indywidualnym i może przebiegać szybciej lub wolniej.

W zależności od zastosowanych środków, pierwsze efekty mogą pojawić się po kilkunastu dniach lub nawet 2-4 tygodniach. Wybielanie zębów ma na celu usunięcie odbarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, palenia papierosów, wieku i zażywania leków które także powodują przebarwienia.
Metoda wybielania zębów za pomocą żelu wybielającego stosowana jest również przez dentystów w ich gabinetach. Rezultaty są dokładnie takie same jednak cena po której zostały osiągnięte zdecydowanie niższej cenie.

Stosując żel wybielający wraz z nakładką jedyne co należy wykonać, to pod ciepłą wodą uformować nakładkę i zaaplikować na nią żel. Pozostawienie jej na 30 minut widoczne efekty może dać nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji. Maksymalne rezultaty z użyciem żelu wybielającego osiąga się po 10 dniach stosowania tego rozwiązania.

Sama procedura w dużym stopniu jest taka sama w przypadku zestawów wybielających przeznaczonych do użycia w domu jak i tych u dentysty. Na samym początku wytwarza sie formy dentystyczne a następnie aplikuje żel. Co istotne, terapia trwa 30 minut dziennie, a zakończyć ją można w każdej chwili, jeśli tylko uzyskany rezultat zostanie uznany za zadowalający.

Osiągnięte rezultaty zależą od częstotliwości terapii wybielającej, przebarwienia zębów w momencie rozpoczęcia terapii oraz od indywidualnych predyspozycji genetycznych osoby korzystającej z żeli wybielających. Po ukończeniu terapii zaleca się przeprowadzać raz w roku delikatne wybielania, które przyczynią się do podtrzymania efektu terapii wybielającej. W tym celu bardzo dobrym rozwiązaniem będą paski wybielające.

Related Posts

© 2024 Magazyn BELL ANNA - WordPress Theme by WPEnjoy