Tonik do cery suchej i wrażliwej

tonik do cery suchej

Masz skórę wrażliwą i suchą? Naczynkową, z trądzikiem różowatym czy też po prostu zaczerwienioną? Szukasz odpowiednich kosmetyków do swojej cery? Może brakuje Ci toniku, który wpłynie zbawiennie na Twoją cerę? Jest to ten rodzaj preparatu do cery, którego nie zastąpi żaden inny…
Otóż tonik ma jedyne w swoim rodzaju właściwości:

 • Utrzymuje kwaśne ph skóry

Zapewne co dzień wykonujesz makijaż, a następnie znasz go płynem micelarnym. Zmienia on jednak odczyn skóry z kwaśnego w zasadowy. Jednak tylko pH skóry o odczycie kwaśnym może utrzymać Twoją cerę w perfekcyjnym stanie. Dzięki niemu nie zmieni się równowaga mikrobiologiczna oraz dodatkowo rozwój bakterii będzie uniemożliwiony.

Micropeeling – co to właściwie jest?

Jest to kolejna świetna cecha toniku dla takiej skóry. Micropeeling oznacza oczyszczenie tylko w warstwie naskórka, dlatego jest ono w pełni bezpieczne oraz nie uszkadza skóry. Złuszczona skóra zapewni lepsze przyswajanie innych kosmetyków na przykład kremów, żeli czy maści, a w szczególności zawartych w nich składników aktywnych.

Odświeżanie i oczyszczanie skóry

Mimo iż nie jest to główny cel, który powinien spełniać tonik to jednak jest idealny jeśli chodzi o oczyszczanie i odświeżanie skóry z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń, które gromadzą się na naszej skórze po całej nocy. Jest też doskonałą alternatywą po wieczornym zmywaniu makijażu. Przywróci wówczas odpowiednie kwaśne pH i przywróci Twojej cerze ukojenie po całodziennym narażeniu na bakterie i zanieczyszczenia. Szczególnie dobrym tonikiem dla cery suchej i wrażliwej, jest tonik Pollena Eva przeznaczony szczególnie do cery zaczerwienionej, z naczynkowej, a nawet takiej z trądzikiem różowatym.

Zawartość:

 • wspomagającą redukcję zaczerwienionej skóry:
  • trokserutyny,
  • ekstrakt z mięty meksykańskiej,
  • wyciąg z kasztanowca.
 • nawilżająca i przywracająca skórze naturalny odczyn pH:
  • kwas hialuronowy,
  • mocznik,
  • witamina PP.

Potrzebujesz więcej dowodów?  Otóż  Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ustaliło, iż kosmetyki z tej serii wpływają na poprawę ogólnego wyglądu i kondycji skóry wrażliwej i suchej.  Cera każdej z osób, która testowała na swej skórze ten produkt, bardzo się poprawiła. Nabrała kolorytu, a wszelkie zaczerwieniania zniknęły. W trakcie stosowania nie pojawiły się nowe zmiany naczyniowe.

Dowiedz się więcej: https://sklep.pollenaewa.com.pl/mleczka-toniki-zele-plyny-miceralne/1223-eva-dermo-red-off-kojacy-tonik-do-twarzy.html

Jeśli szukasz idealnego i przyjemnego sposobu na utrzymanie swojej cery w świetnym stanie, w taki sposób, aby była jędrna, gładka i zdrowa znasz już odpowiedź jak o nią dbać. Jak widać kosmetyki jak tonik są przeznaczone  nawet dla cery, która zmaga się z trądzikiem różowatym. Tonik przedstawiony powyżej spełnia wszelki kryteria, aby Twoja skóra zawsze była pielęgnowana do końca, a Ty w rezultacie mogła czuć się w 100% swobodnie, ciesząc się piękną cerą.

Related Posts

© 2024 Magazyn BELL ANNA - WordPress Theme by WPEnjoy