Jak walczyć z nadwagą przy użyciu nowoczesnych metod medycyny estetycznej?

Wiele osób chciałoby pozbyć się zbędnych kilogramów, jednak katowanie się dietami i ćwiczeniami nie przynosi żadnych efektów. Niestety niektórzy mają dużo bardziej powolną przemianę materii, w której wyniku dużo trudniej jest im pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Poza tym wizyty na siłowni wymagają zakupu drogich karnetów. Nie każdy też ma czas i ochotę na codzienne przygotowywanie dietetycznych posiłków. Dietetycy zalecają, aby spożywać codziennie przynajmniej pięć lub więcej posiłków.

Oznacza to, że osoba, która pragnie przejść na dietę, będzie musiała poświęcić przynajmniej godzinę dziennie na przygotowanie dań. Nie każdy chce tkwić w kuchni, codziennie zastanawiając się, co przygotować na obiad, śniadanie czy kolacje, aby posiłek był wartościowy i smaczny. Dlatego właśnie wiele osób, zamiast pocić się na siłowni woli skorzystać z zabiegu kriolipolizy. Zabieg ten umożliwia pozbycie się tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego urządzenia. Komórki tłuszczu są poddawane działaniu niskiej temperatury, dzięki czemu krystalizują się, a następnie są usuwane z organizmu. Jest to zabieg zupełnie nieszkodliwy i nieinwazyjny. Osoby, które pragną cieszyć się szczupłą sylwetką, nie muszą już zastanawiać się nad operacją liposukcji. Często wiele osób decydowało się na operację liposukcji, ponieważ pragnęli oni pozbyć się nadmiaru tłuszczu. W przeciwieństwie do kriolipolizy zabieg liposukcji może być niebezpieczny.

Kriolipoliza to zabieg, który pozwala pozbyć się komórek tłuszczowych znajdujących się na udach, brzuchu i innych częściach ciała. Dzięki temu, że zabieg ten jest wykonywany przez profesjonalistów i polega na zastosowaniu niskiej temperatury, jest on całkowicie bezpieczny. Liposukcja może natomiast powodować naruszenie innych tkanek. Zabieg liposukcji może pozostawić dużą bliznę, która będzie bardzo widoczna. Kriolipoliza nie pozostawia żadnych blizn, ponieważ jest zabiegiem nieinwazyjnym. Efekt zabiegu jest widoczny już po kilku tygodniach. Jeśli chcemy osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt, zabieg można powtórzyć.